podpis_Vera_white.png
20210804_123815_2.jpg


Olaplex

je přípravek, který se přidává  do barvy a zesvětlovačů ,či  se na vlasy aplikuje jako samostatné ošetření  zvané Treatment.
Během působení  se postará o to, aby se nenarušovaly disulfidové vazby uvnitř vlasu, což se běžně při chemických ale i mechanických procesech děje. Chemické zákroky, stejně jako nadměrné teploty,  Vaše vlasy narušují tím, že rozpojují jednotlivé vazby uvnitř vlasu. Výsledkem jsou pak ztenčené vlasy, které se „gumičkují“,  jsou slabé, křehké, ulamují se a jsou bez lesku. Olaplex dokáže během chemické procedury narušené vazby znovu spojit.Nové vazby jsou trvalé, nevymývají se a zničí se  jen opětovným chemickým či mechanickým zacházením.


Olaplex se tedy oprávněně stává revoluční novinkou pro veškeré chemické procedury. Velkou úlevu pocítí zesvětlované, melírované vlasy, které trpí většinou nejvíce. Používáním barev s Olaplexem udržíte přirozenou sílu vlasů, předejdete ztenčení vlasu a lámavosti konečků.

Na výsledky tohoto ošetření se můžete podívat ve fotogalerii

Cena Olaplexu je závislá na množství použití přípravku v dané směsi. Jedna dávka 3,75ml stojí 350,- (tato částka se připočítává k danému úkonu).
Ošetření TREATMENT stojí 950,- obsahuje 15ml OLAPLEXU a jedná se tedy o maximum pro Vaše vlasy,kdy se jedná o největší koncentraci účinných látek.

Olaplex je nabízen i jako produkt určený pro domácí použití. Jedná se o méně koncentrovanou  formu Olaplexu, než kterou používají profesionálové. Využijí ho klienti, kteří své vlasy mezi jednotlivými procedurami zatěžují např. intenzivním žehlením. I tyto mechanické zásahy vlasy narušují a oslabují vazby ve vlasech, které udržují pevnost vlasu. S Olaplexem si tak můžete své vlasy doma opět zregenerovat a udržovat neustále v kondici.

Cena Olaplexu pro domácí použití v množství 100ml je 800,- kč. Kůra se aplikuje 1x týdně a vystačí pro 4 - 8 použití v závislosti na délce a hustotě vlasů. 

Je dobré vědět, že Olaplex nefunguje jako regenerace na bázi keratinu nebo proteinu a nepůsobí na povrchu vlasu. Olaplex působí pouze uvnitř vlasu a obnovuje zničené disulfidové vazby, které udržují vlas pohromadě tak, aby vlas po chemickém zásahu neztratil svou sílu. Pokud jsou tedy Vaše vlasy dehydratované a potřebují vlhkost a proteiny, budou je potřebovat i nyní, Olaplex jako hydratující složka nepůsobí. Je proto důležité, abyste používali kvalitní kosmetické přípravky a výživu vlasů i nadále.

 

 

Chcete být mou klientkou? dejte mi o sobě vědět...

Kdy naposledy jste byla u kadeřníka?
Jaké máte vlasy?
Čím více se o Vašem účesu dozvím, tím snadnější bude výběr vhodného termínu.

Momentálně mám stop stav, ale v případě,
že se jedno jedinné místo uvolní, budu vás postupně kontaktovat.
Nezapomeňte mi zanechat tel.kontakt.

Děkuji za návštěvu......těším se na Vás
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one